BESCHIKBARE MATEN: CL 1x, CXL 1x, AXS 1x, AM 1x, AL 1X OP = OP! Eenmalige NK ACTIE
Turnpakje Amira Mint is een prachtig turnpakje gemaakt van verschillende soorten stoffen: het onderste gedeelte van dit turnpakje is gemaakt van zwarte lycra mystique.
Lees meer..
BESCHIKBARE MATEN: CL 1x, CXL 1x, AXS 1x, OP = OP! Eenmalige NK ACTIE
Turnpakje Amira Mint is een prachtig turnpakje gemaakt van verschillende soorten stoffen: het onderste gedeelte van dit turnpakje is gemaakt van zwarte lycra mystique. Het middelste gedeelte van het turnpakje is gemaakt van geprinte lycra en het bovenstuk en de mouwen zijn gemaakt van mesh. De lengte van de mouwen is 7/8.
De mint kleurige lijnen op het turnpakje en op de mouwen zijn opgestikte lijnen die gemaakt zijn van lycra mystique. Er zitten KV Crystals op in de kleuren Crystal AB en blauw/groen. Heb je vragen over dit ontwerp? Bel of mail gerust!
BESCHIKBARE MATEN: CL 1x, CXL 1x, AXS 1x, AM 1x, AL 1X OP = OP! Eenmalige NK ACTIE
Turnpakje ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen